Варіант 1 1. Розв'яжи задачу.упершу бочку пасічник зібрав 48 кг меду, а в другу — удвічі більше.

Четвертучастину всього меду пасічник залишив для підгодівлі бджіл, а решту меду продав.Скільки кг меду пасічник продав?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленская Настена.

1)48×2=96(кг)-друга бочка;

2)96÷4=