Знайти радіус кола, довжина якого 64πдмСРОЧНО дам 25 Балов​


Ответы на вопрос

Отвечает Дунаева Анжела.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола дорівнює: С=2πR звідси радіус

R= С/2π= 64π/2π = 32 дм