Знайдіть середнє арифметичне чисел: а) 14,3; 19,7; 21,8. б) 18,7; 35,9; 91; 25,6. в) 17; 26; 27,6;

12,78; 12,02.

Ответы на вопрос

Отвечает Вавакин Игорь.

Ответ:

а)18,6 б)42,8 в)19,08

Пошаговое объяснение:

а) 14,3+19,7+21,8=55,8; Число, що вийшло при додаванні, ділимо на кількість чисел: 55,8÷3=18,6

б) 18,7+35,9+91+25,6=171,2; Далі 171,2 ділимо на кількість чисел: 171,2÷4=42,8

в) 17+26+27,6+12,78+12,02=95,4; Ділимо на кількість чисел: 95,4÷5=19,08