группа туристів за три дні пройшла 86 км. першого дня туристи пройшли на 10 км менше ніж другого, а

за третій день- стільки, скільки за другий. яку відстань проходили туристи кожного дня? СРОЧНО!​

Ответы на вопрос

Отвечает Прищепа Никита.

нехай х — це відстань, пройдена за перший день

х+2(х+10)=86

х+2х+20=86

3х=66

х=22км

22+10=32км

перевірка: 22+32+32=86км

в-дь: першого дня — 22км, другого — 32км, третього —32км.