туристи за другий день пройшли 12.7 км що на 0,7 км менше ніж коли вони пройшли за перший день . за

третій день туристи пройшли на 6.3 км менше ніж за перший та другий дні разом скільки кілометрів подолали туристи за три дні

Ответы на вопрос

Отвечает Бычкова Елена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай в перший день туристи пройшли x км. Тоді за другий день вони пройшли на 0,7 км менше, тобто (x - 0,7) км, а за третій день на 6,3 км менше, тобто (x - 6,3) км.

Отже, загальний пройдений шлях за три дні дорівнює:

x + (x - 0.7) + (x - 6.3) = 3x - 7.0 км.

Отже, якщо ми знайдемо значення x, то зможемо визначити загальний пройдений шлях за три дні.

За умовою задачі відомо, що туристи пройшли 12.7 км за другий день. Тому:

x - 0.7 = 12.7 км.

Звідси:

x = 13.4 км.

Отже, загальний пройдений шлях за три дні дорівнює:

3x - 7.0 = 3(13.4) - 7.0 = 33.2 км.

Отже, туристи пройшли за три дні близько 33.2 км.

Отвечает Валеева Анна.

Щоб знайти загальну дистанцію, яку пройшли туристи протягом трьох днів, потрібно додати дистанцію, яку вони пройшли кожного дня.

Дистанція, яку вони пройшли за перший день - х.

Дистанція, яку вони пройшли за другий день - 0.7 менше за перший день, тобто (х - 0.7).

Дистанція, яку вони пройшли за третій день - на 6.3 менше, ніж за перший та другий дні разом, тобто ((х + х - 0.7) - 6.3) або (2x - 6.3).

Отже, загальна дистанція, яку пройшли туристи за три дні, дорівнює:

х + (х - 0.7) + (2x - 6.3) = 4x - 7 км.

Тому, якщо значення х знайдено, можна підставити його в формулу, щоб знайти загальну дистанцію.