За перший день туристи пройшли 24 км., за другий - на 8 км. більше, ніж за перший. За перший та

другий дні туристи пройшли на 25 км більше, ніж за третій. Скільки кілометрів пройшли туристи за три дні разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Попазов Максим.

24 (км) - за 1-ый день

1) 24+8=32 (км) - за 2-ой день

2) (24+32)-25=31 (км) - прошли за 3-ий день

3) 24+32+31=87 (км) - пройшли туристи за три дні разом