Група туристів за три дні пройшла 74 км. За перший день туристи пройшли на 8,5 км менше, ніж за

другий, а за третій стільки, скільки за другий. Який шлях проходили туристи кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Грухина Вероника.
Х-прошли в 1й день
х+8,5- во второй и столько же в 3й

х+2(х+8,5)=74
х+2х+17=74
3х=57
х=57/3=19 км- в 1й день
19+8,5=27.5км -во 2й и 3й дни