Три однакови альбоми коштують 90 гривень. скiльки гривень треба заплатити за 5 однакових зошитiв,

якщо зошит утричi дешевший, нiж альбом?

Ответы на вопрос

Отвечает Камышникова Марина.

Ответ:

50 грн

Пошаговое объяснение:

90/3=30(грн)-коштує один альбом

30/3=10(грн)-коштує один зошит

10*5=50(грн)

Отвечает Гайнуллин Никита.

Ответ:

30 грн

Пошаговое объяснение:

1)90:3=30грн коштує 1 альбом

2)30:5=6грн коштує 1 зошит

3)6•5=30грн коштують 5 зошитів