Два автомобілі одночасно виїхали в одному напрямку . Швидкість першого 17 км/год, швидкість другого

75 км/год. ЯКа відстані буде між автомобілями через 10 годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Королёва Настя.

Ответ:

1)75-17=58(км/год)Швидкість відділення

2)58•10=580(км)Відстань через 10 год

Відповідь:За 10 часов автомобілі наберуть відстань 580 км