Катер плив 2,5 годин зі швидкістю 34 км/годин і 1,5 годин зі швидкістю 30 км/годин. Знайдіть

середню швидкість катера на всьому шляху. *​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

.........................


Отвечает Мельников Максим.

Ответ:

32,5 км/ч

Пошаговое объяснение:

Дано:

t₁ = 2.5 ч

v₁ = 34 км/ч

t₂ = 1.5 ч

v₂ = 30 км/ч

Найти:

v cp - среднюю скорость на всём пути

Решение:

Весь путь:

s = v₁t₁ + v₂t₂ = 34 · 2.5 + 30 · 1.5 = 130 (км)

Время в пути

t = t₁ + t₂ = 2.5 + 1.5 = 4 (ч)

Средняя скорость

v cp = s : t = 130 : 4 = 32.5 (км/ч)