Умова к задаче "Одна зі сторін прямокутника в 15 разів більша за другу , а його периметр дорівнює

19,2 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Менский Лёша.

Ответ:

(x+15x)*2=19.2   19.2/2=9.6  16x=9.6  x=9.6/16  x=0.6     0.6*15=9  9*0.6=5.4см кв

Пошаговое объяснение: