Спортсмен готується до змагань. У кільце потрапило 80% всіх кидків. Скільки кидків у кільце було

зроблено, якщо потрапило 160 м'ячів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Левицький Мар'ян.

Ответ:

200

Пошаговое объяснение:

160/80=2-кол-во бросков в 1%

2*100=200-бросков

Отвечает Turgaliev Aibar.

Відповідь:

Схема: 160-80%

               ? - 100%

1) (160×100):80=200

Покрокове пояснення:

Вроді так