Марійка грає в баскетбол.Після серії з 20 кидків частка влучання Марійки у кошик = 55%. Після ще 5

кидків збільшилася до 56%.Скільки серед останніх 5 кидків було влучних

Ответы на вопрос

Отвечает Салтыков Влад.

20*0,55= 11

25*0,56= 14

14-11= 3

3 влучних.