Марійка грає в баскетбол. Після серії з 20 кидків частка влучань Марійки у кошик дорівнювала55%.

Після ще п'яти кидків частка влучань збільшилась до 56%. Скільки серед останніх п'яти кидків було влучних А-1, Б-3, В-3, Г-4, Д-5

Ответы на вопрос

Отвечает Георгьев Гоша.

Ответ:

в-3

Пошаговое объяснение:

20*0,55=11

20+5=25

25*0,56=14

14-11=3