2. (1б). Відстань між маленькими зарядженими кульками зменшилась від 20 до 5 см. Визначте, як і у

скільки разів змінилась сила кулонівської взаємодії кульок.А) Збільшилась у 2 рази.Б) Збільшилась у 4 рази.В) збільшилась у 8 разів. Г). Збільшилась у 16 разів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Александр.

Ответ:

Г

Пошаговое объяснение:

F_1=k\frac{q_1q_2}{r_1^2}

r_2=r_1/4 (бо 5 см в 4 рази менше за 20 см)

F_2=k\frac{q_1q_2}{r_2^2}=k\frac{q_1q_2}{{(r_1/4)}^2}=k\frac{q_1q_2}{r_1^2/16}=16k\frac{q_1q_2}{r_1^2}=16F_1