Марійка грає в баскетбол. Після серії з 20 кидків частка влучань Марійки у кошик дорівнювала 55%.

Після ще п'яти кидків частка влучань збільшилася до 56%. Скільки серед останніх п'ятикидків було влучних?А: 1Б: 2Г: 4Д: 5В: 3​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Даша.

Ответ:В) 3

Пошаговое объяснение:

20*0.55= 11

20+5=25

25*0.56=14

14-11=3