6. Огірки містять 95 % води. Скільки кілограмів води у 20 кг огірків? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Малиновский Ярослав.

Відповідь:

19 кг. води міститься у 20 кг. огірків.

Покрокове пояснення:

У 100 г. огірків міститься 95 г. води.

У 20 кг. огірків міститься Х г. води.

Х / 20 000 = 95 / 100

Х = 20 000 × 95 / 100 = 200 × 95 = 19 000 г. = 19 кг.