Довжина прямокутника дорівнює 6 см, а ширина становить ⅜ частини довжини. Визнач периметр і площу

цього прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Кисель Ева.

Ответ:

16,5 см периметр

13,5 см² площадь

Пошаговое объяснение:

1) \: 6 \times  \frac{3}{8}  = 3 \times  \frac{3}{4}  =  \frac{9}{4}   = 2.25

это мы нашли ширину

2) \: 2 \times (6 + 2.25) = 12 +  4.5  = 12 + 4.5 = 16.5

это периметр

3) \: 6 \times 2.25 = 13.5

это площадь