Дріт розрізали на три частини. Довжина однієї частини дорівнювала 240 см. Довжина другої частини

становила 5 8 довжини першої частини і 60% довжини третьї частини. Знайдіть довжини другої і третьої частини.

Ответы на вопрос

Отвечает Соловей Танюша.

Ответ:

150 см - длина второй части проволоки

250 см - длина третьей части проволоки

Пошаговое объяснение:

60% = 0,6

1. 240 * 5/8 = 150 (см) - длина второй части проволоки, что составляет 60% длины третьей части

2. 150 : 0,6 = 250 (см) - длина третьей части проволоки