довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 35 см. ширина становить 40% довжини, а висота 2/7

ширини. Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Бутыря Сергей.

Ответ:

ширина: 0,4•35=14 см

высота: 14•2/7=4(см)

V=35•14•4=1960(cm³)

Отвечает Кротова Дарья.

Ответ:

1960 см³

Пошаговое объяснение:

40% = 40 : 100 = 0,4

1) 0,4 * 35 = 14 (см) - ширина

2) 2/7 * 14 = 28/7 = 4 (см) - высота

3) 35 * 14 * 4 = 1960 (см³) - объем