4) Ширина прямокутного паралелепіпеда пм, довжина в 1,5 раза біль- ша від ширини, а висота

становить 24% від суми довжини і ширини. Знайди об'єм паралелепіпеда. (n = 2)​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Юра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2 * 1,5 = 3м довжина

2+3= 5 м сумма довжини и ширини

5*0,24= 1,2 м висота

об'єм паралелепіпеда V=a*b*c= 2* 3* 1,2= 7,2 м3