4. Довжина прямокутного паралелепіпеда 160 см. Ширина його становить 30% довжини, а висота Знайди

об'єм прямокутного паралелепіпеда. 20% ширини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Анастасия.

Відповідь:

73728 куб.см

Покрокове пояснення:

30% = 0,3; 20% = 0,2

1). 160 • 0,3 = 48 (см) ширина паралелепіпеда;

2). 48 • 0,2 = 9,6 (см) висота паралелепіпеда.

V = a•b•c, де а,b i c - довжина, ширина і висота паралелепіпеда.

3). 160•48•9,6 = 73728 (куб.см) об‘єм паралелепіпеда.