Знайдіть число x як що середнє арифметичне чисел 9,3; 7,1; 5 і х дорівнює 10,1


Ответы на вопрос

Отвечает Рязанова Ксения.

(9,3+7,1+5+x)/4=10,1

10,1*4=40,4

9,3+7,1+5=21,4

40,4-21,4=19

Пошаговое объяснение:

Отвечает Егорова Ангелина.

Відповідь: x = 14,1

Покрокове пояснення:

(9,3 + 7,1 + x) :3 = 10,1

3,1 + 2,3 + x/3 = 10,1

x/3 = 10,1 - 3,1 - 2,3

x/3 = 4,7

x = 4,7 * 3

x = 14,1

Якось-так.