Вкладник поклав у банк 25000 грн під 18% річних. скільки грошей буде в нього на рахунку через рік​


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Софья.

Ответ:

29500 грн

Пошаговое объяснение:

25000*0,18 = 4500 (грн)

25000 + 4500 = 29500 (грн)

Отвечает Фетисова Тоня.

Ответ:

Удачі

Пошаговое объяснение:

25000•18%=4500

25000 + 4500 = 29500 буде грн через рік