Із коробки, в якій 12 білих, 4 чорних та 6 синіх кульок, навмання виймають 3 кульки. Знайти

ймовірність того, щосеред них будуть всі чорні.​

Ответы на вопрос

Отвечает Raud Angelina.

Ответ:

Всего было 12+4+6=22 шара.

Вытащить первый черный можно с вероятностью 4/22

второй - 3/21

третий - 2/20

А подряд надо перемножить вероятности.

4*2*3/22/21/20=1/5/11/7=1/385

Пошаговое объяснение:

Отвечает Бачурихин Андрей.

Ответ:

мені здається так..........