В кошику m білих і n чорних кульок. З кошика випадково виймають k кульок. Визначити ймовірність

того, що серед вийнятих кульок порівну білих і чорних. m = 6; n = 5; k = 6

Ответы на вопрос

Отвечает Жадаева Ксения.

Ответ:

\frac{1}{10}

Пошаговое объяснение:

Вынимаем всего k шаров, то есть чтобы кол-во шаров было равным их должно быть  \frac{k}{2} штук каждого цвета. Заносим в числитель.

Кол-во возможных комбинаций шаров m*n. Заносим в знаменатель.

\frac{\frac{k}{2} }{m*n} =\frac{k}{2mn}

\frac{6}{2*5*6} =\frac{6}{60} =\frac{1}{10}