Помогите решить пожалуйста. Буду очень благодарна У першій з урн знаходяться сім білих та сім

чорних кульок, у другій – три білих та вісім чорних, у третій – чотири білих та шість чорних. З першої урни до другої переклали одну кульку, колір якої невідомий, після чого з другої урни до третьої теж переклали одну кульку, колір якої також є невідомим. Після цього з третьої урни вийняли одну кульку. Визначити ймовірність того, що ця кулька буде білою.

Ответы на вопрос

Отвечает Арсланова Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1).  Из  первой урны белый  р = 7/14, из второй белый  р =  4/12, из третьей  белый  р = 5/11

Р₁= 1/2*1/3*5/11 = 5/66

2). Из первой урны белый  р = 7/14, из второй черный  р = 8/12, из третьей  белый  р = 4/11

Р₂ = 1/2*2/3*4/11 = 8/66

3). Из первой урны черный р =  7/14,  из второй белый  р = 3/12, из третьей белый  Р = 5/11

Р₃ = 1/2* 1/4*5/11 = 5/66

4). Из первой урны черный р =  7/14,  из второй черный  р = 9/12, из третьей белый  р = 4/11

Р₄ = 1/2* 1/4*4/11 = 4/66

Вероятность искомого:  5/66 + 8/66 + 5/66 +  4/66 = 22/66 = 1/3 ≈ 0,33