У першому ящику було в 5 разів більше мандаринів ніж у другому. В двох ящиках разом 108 кг. Скільки

було мандаринів в кожному ящику спочатку. СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Горелова Алина.

Відповідь:

Х+5Х=1086Х=108:66Х= 18 ( 1 ящик ) 

18×5=90 (2 ящик)

Ответ: 1 ящик 18 мандаринiв, у другому 90

Покрокове пояснення: