у першому ящику було 5 разів більше мандаринів , ніж у другому. Коли з першого ящика взяли 25 кг

мандаринів , а в другий поклали ще 15 кг, то в обох ящиках мандаринів стало порівну. Скільки кілограмів мандаринів було у кожному ящику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Omarbek Ersin.

Ответ:

5 і 50

Пошаговое объяснение:

х- манд в другому

5х- в першому

5х-25=х+15

4х=40

х=10

5*10=50