Розв'яжіть задачу за допомогою рівняння: У першому ящику було в 5 разів більше мандаринів, ніж у

другому, коли з першого ящика взяли 25 кг мандаринів, а в другий поклали ще 15, то в обох ящиках мандаринів стало порівну. Скільки мандаринів було в кожному ящику спочатку? ( записати рівняння та відповідь)

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у другому ящику - х кг мандаринів, а у першому - 5х кг, коли з першого ящика взяли 25 кг мандаринів, то в ньому стало 5х - 25 кг,  а в другий поклали ще 15 кг , то в ньому стало х + 15 кг. Складемо рівняння:

5х - 25 = х + 15

5х - х = 15 + 25

4х = 40

х = 40 : 4

х = 10 кг було спочатку у другому ящику

5х = 5 * 10 = 50 кг було спочатку у першому ящику