2. У першому ящику було 32,4 кг мандаринів, у другому — на 7,8 кг більше, ніж у першому, а в

третьому — на 28,1 кг мандаринів менше, ніж у першому і другому ящиках разом. Скільки кілограмів мандаринів було в трьох ящиках разом? 3. 1) Виразіть у кілограмах і обчисліть: 3 ц 4 кг 260 г – 2 кг 300 г – 98 кг 4 г + 0,012 т; 2) виразіть у метрах і обчисліть: 362 м 18 см – 91 м 5 дм 7 см – 64 см 9 мм + 0,011 км; 3) виразіть в арах і обчисліть: 24 га 8 а 4 м2 – 24 а 20 м2 С РЕШЕНИЕМ

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Руслан.

Ответ:

1.

32,4+7,8=40,2 кг мандаринів у другому ящику

(32,4+40,2)-28,1=44,5 кг мандаринів в третьому ящику

32,4+40,2+44,5=117,1 кг мандаринів в трьох ящику

: 117,1 кг мандаринів в трьох ящику

2.

3 ц 4 кг 260 г – 2 кг 300 г – 98 кг 4 г + 0,012 т

304,26 кг - 2,3 кг - 98,004 + 120кг = 323,956 кг

Відповідь: 323,956 кг

3)24 га 8 а 4 м2  – 24 а 20 м2

2408,04 ар - 24,02 ар =2 384,02 ар

Відповідь: 2 384,02 ар