Знайти висоту трапеції, якщо площа її дорівнює 70см2, а основи дорівнюють 16 см і 12 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Анжелика.

Площа трапеції, це добуток висоти на середню лінію.

Середня лінія: (16+12):2=28:2=14 (см)

Тоді висота з попередньої формули буде частка, площа поділена на середню лінію.

Висота: 70:14=5 (см)

Відповідь: 5 см.