Похідна функція f(x) =2x коріньx в точці xo=25


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Илья.

Ответ:

15

Пошаговое объяснение:

Якщо я правильно зромузів, то функція має такий вигляд:

f(x)=2x\sqrt{x}

І треба знайти значення похідної цієї функції в точці x_{0} =25

Тоді спочатку знайдемо похідну, будемо користуватися такими формулами:

x`=1

(\sqrt{x})`=\frac{1}{2\sqrt{x} }

Також формула для обчислення добутку:

(uv)`=u`v+uv`

Тоді похідна нашої функції має такий вигляд:

f(x)`=(2x)`\sqrt{x} +2x*(\sqrt{x} )`=2\sqrt{x} +\sqrt{x} =3\sqrt{x}

Замість х треба підставити значення 25:

3*\sqrt{25}=3*5=15

Виходить, що похідна заданої функції в заданій точці дорівнює 15