Василько купив 2,5 кг цукерок одного виду по 1,8 грн за кілограм і ще 1,5 кг цукерок іншого виду.

Середня ціна куплених цукерок становила 2,1 грн Скільки коштував кілограм цукерок другого виду

Ответы на вопрос

Отвечает Isaeva Elizaveta.

1) 2,5 + 1,5 = 4 (кг.) - вага придбаних цукерок двох видів.

2) 2,5 * 1,8 = 4,5 (грн.) - вартість цукерок першого виду.

3) (2,1 * 4) - 4,5 = 3,9 (грн.) - вартість цукерок другого виду.

4) 3,9 : 1,5 = 2,6 (грн.) - кілограм цукерок другого виду.