Василько купив 3,6 кг шоколадних цукерок по 102,3 грн. за кілограм і 1,6 кг звичайних цукерок.

Відомо ,що середня ціна куплених цукерок 91,4 грн. за один кілограм. Скільки коштував 1 кг звичайних цукерок ?

Ответы на вопрос

Отвечает Касицына Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 3,6 + 1,6 = 5,2 кг усього купив цукерок Василько

2) 91,4 * 5,2= 475,28 грн. коштують всі цукерки

3) 102,3 * 3,6 = 368,28 грн коштують шоколадні цукерки  

4) 475, 28 - 368,28= 107 грн коштують звичайні цукерки

5) 107 : 1,6 = 66,875 грн коштує 1 кг звичайних цукерок