Тарас купив 14 шоколадних цукерок, 8 з них круглі, інші - квадратні. 7 шоколадних цукерок є з

чорного шоколаду, іншого7 - це молочні шоколадні цукерки. Із квадратних шоколадних цукерок рівно 2 не з чорного шоколаду. Скільки круглих молочних шоколадних цукерок купив Тарас ?

Ответы на вопрос

Отвечает Князев Даниил.

Ответ:

5 круглых конфет из молочного шоколада.

Пошаговое объяснение:

1) 14 - 8 = 6 (конфет) - квадратные.

2) 6 - 4 = 2 (конфеты) - квадратные из молочного шоколада.

3) 7 - 2 = 5 (конфет) - круглые из молочного шоколада.