Оленка купила 1,2 кг цукерок одного виду по 90.5 грн за кілограм і 1,6 кг цукерок другого виду.

Середня ціна куплених цукерок становила 124,5 грн за кілограм. Скільки коштував кілограм цукерок другого виду? СРОЧНО ДАЮ 70 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Кононов Владимир.

Ответ:

150 грн

Пошаговое объяснение:

1) 1,2 + 1,6 = 2,8 (кг) - купила всего конфет

2) 2,8 * 124,5 = 348,6 (грн) - заплатила за все конфеты

3) 1,2 * 90,5 = 108,6 (грн) - стоит 1,2кг конфет 1 вида

4) 348,6 - 108,6 = 240 (грн) - стоит 1,6кг конфет 2 вида

5) 240 : 1,6 = 150 (грн) - стоит 1 кг конфет 2 вида

Отвечает Ismailov Jambo.

Ответ:1)30,6*1,2=36,72грн-заплатили за перші цукерки

2)42*2=84 грн-за всі цукеруки

3)84-36,72=47,28грн-заплатили за другі цукеруки

4)47,28:1,6=28,55 грн-ціна за 1кг других. Цукерок

Пошаговое объяснение: надеюсь помог