Марійка Купила 4 кг цукерок одного виду по 54 грн за кілограм а другого виду цукерок купила 2 кг.

Середня ціна куплених цукерок 56грн за кілограм. Скільки коштував кілограм цукерок другого виду?

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Алина.

Ответ:

60 грн

Пошаговое объяснение:

1) 4 * 54 = 216 (грн) - стоимость 4кг конфет первого вида

2) 4 + 2 = 6 (кг) - конфет купила всего

3) 56 * 6 = 336 (грн) - стоят 6 кг конфет

4) 336 - 216 = 120 (грн) - стоимость 2кг конфет второго вида

5) 120 : 2 = 60 (грн) - стоит 1 кг конфет второго вида

Отвечает Ермакова Галина.

Позначимо ціну на цукерки другого виду як x. Тоді можна записати таку систему рівнянь для ваг і цін:

4 * 54 + 2 * x = 6 * 56

216 + 2x = 336

2x = 120

x = 60

Отже, ціна на цукерки другого виду була 60 грн за кілограм.