З двох селищ одночасно назустріч один одному виïхали велосипедист i пішохід. Пішохід рухався зі

швидкістю 3 км/год, що в 4 рази менше швидкостi велосипедиста. Знайдіть відстань між селищами, якщо велосипедист і пішохід зустрілись через 3 год після початку руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Баталина Анастасия.

Ответ:

1)3×4=12(км/год) швидкість з якою рухався велосипедист.

2)3×3=9 км пройшов пішохід

3)12×3=36км проїхав велосипедист

4) 9+36=45км між селами

Відповідь: 45км між селами