Помогите пожалуйста! Із двох селищ одночасно назустріч один одному вирушили велосипедист і

пішохід. Пішохід рухався зі швидкістю 3 км/год, що в 4 рази менше від швидкості велосипедиста. Знайдіть відстань між селищами, якщо велосипедист і пішохід зустрілися через 3 год після початку руху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дарменов Адилет.

Ответ:

1) 3•4=12(км/год) — швидкість велосипедиста

2) 3•3+12•3=45 (км)

Відповідь: відстань між селищами 45 км.

1) 3•4=12(км/год) — швидкість велосипедиста

2) 3•3=9(км/год) — швидкість пішохода через 3 години

3) 12•3=36(км/год) — швидкість велосипедиста через 3 години

4) 9+36=45(км)

Відповідь: відстань між селищами 45 км.

Пошаговое объяснение:

3•4=12(км/год):

3 години це швидкість пішохода

4 години це означає що в 4 рази менше від швидкості велосипедиста

3•3=9 — швидкість пішохода через 3 години

12•3=36 — швидкість велосипедиста через 3 години