Із двох селищ одночасно назустріч один одному вирушили велосипедист і пішохід.Пішохід рухався зі

швидкістью 3 км\год.,що в 4 рази менше від швидкості велосипедиста.Знайдіть відстань між селищами,якщо велосипедист і пішохід зустрілся через 3 год. після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Балыкина Марина.

1)3*4=12км/ч-скорость велосипедиста.
2)3+12=15км/ч-скорость сближения.
3)15*3=45км-расстояние между посёлками.

Отвечает Ларина Анна.

1) 3 * 4 = 12 (км/ч) - скорость велосипедиста
2) 3 + 12 = 15 (км/ч) - скорость сближения
3) 15 * 3 = 45 (км) - растояние между селами.