На ділянці дороги протяжністю 650 км легковий автомобіль витратив 32 л бензину. Яким може бути

споживання після прибуття в пункт призначення за 960 км, якби умови подорожі були такими ж? дуже треба,в понеділок кр​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыженко Андрей.

Ответ:

47 17/65

Пошаговое объяснение:

650 км - 32 л

960 км - x

x=(32·960)/650=3072/65=47 17/65 л бензина.