2) Розкрити дужки: (все постепенные расчеты должны быть написаны!!!) а) -(4x -5y -3)= б) 7 + (3t

- 8)= в) -5 + (16 - 4z)= г) 12 - (6a - 34)=

Ответы на вопрос

Отвечает Атякшев Илья.

Пошаговое объяснение:

-(4х - 5у - 3) = -4х + 5у + 3

7 + (3t - 8) = 7 + 3t - 8 = 3t - 1

-5 + (16 - 4z) = -5 + 16 - 4z = 11 - 4z

12 - (6a - 34) = 12 - 6a + 34 = 46 - 6a

Отвечает Бондаренко Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Якщо перед дужками стоїть знак «+», це означає, що всі доданки в дужках потрібно помножити на 1, тобто, розкриваючи дужки, залишити їх без змін. Якщо перед дужками стоїть знак «-», це означає, що всі доданки в дужках потрібно помножити на -1, тобто, розкриваючи дужки, змінити знаки доданків на протилежні.

а) -(4х - 5у - 3) = -4х + 5у + 3

б) 7 + (3t - 8) = 7 + 3t - 8 = 3t - 1

в) -5 + (16 - 4z) = -5 + 16 - 4z = 11 - 4z

г) 12 - (6a - 34) = 12 - 6a + 34 = - 6a + 46