Відомо, що діаметр кола d = 46.5 см. Обчисліть його радіус г.


Ответы на вопрос

Отвечает Быстрова Виктория.

Ответ:

радіус це два діаметри, тому

R=d÷2=46,5÷2=23,25

R=23,25