На виконання проекту архітектор витратив 50 днів. За планом йому відводилося 6 5 від цього часу. За

скільки днів архітектор мав закінчити проект.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ростунов Александр.

Ответ:

60 дней

Пошаговое объяснение:

50 * 6/5 = 10 * 6/1 = 60/1 = 60 (дней) - отводилось архитектуру на выполнение проекта

Отвечает Гребенщиков Егор.

Пошаговое объяснение:

50*6/5=10*6/1=60/1=60