Івасик 7/12 год витратив на виконання завдання з математики, що на 3/20 год більше, ніж він

витратив на завдання з літератури. Скільки всього часу Івасик витратив на виконання домашнього завдання?

Ответы на вопрос

Отвечает Строкова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

На математику витратив 7/12 год

1 год = 60 хв.

60 *7/12=5*7=35 хвилин  витратив на математику

На літературу витратив на 3/20 год. менше ніж на математику

60*3/20=9 хвилин.

35-9=26 хвилин виконувуав літературу

35+26=61 хвинину або 1 год 1 хв.  виконував домашне завдання