Івасик 7\12 витратив на виконання завдання з математики що на 3\20 год більше ніж він витратив на

виконання завдання з літератури. Скільки часу він витратив на виконання завдання з математики та літератури

Ответы на вопрос

Отвечает Зотеев Денис.

Математика - 7/12 ч

Литература - ? на 3/20 ч меньше

Все задания - ?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1) 7/12 - 3/20 = 35/60 - 9/60 = 26/60 ч = 26 мин - время выполнения задания по литературе;

2) 7/12 + 26/60 = 35/60 + 26/60 = 61/60 ч = 61 мин - время выполнения всех заданий.

Ответ: 61 мин. (1 ч 1 мин.)