На виконання домашнього завдання учень витратив 2 год 15 хв. При цьому завдання з української мови

і математики він виконував по 40 хв, завдання з історії-25 хв, а решту часу - завдання з англійської мови. Скільки часу зайняло виконання домашногього завдання з англійської мови?

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Фёдор.

1) 2 год 15 хв = 135 хв
2) 40 + 25 = 65 (хв) час на математику і український
3) 135 - 65 = 70 (хв) англійська мова
4) 70 хв = 1 год 10 хв