Павлик виконав домашнє завдання з математики,мови і історії за 2,5год. Завдання з математики він

виконав у 1 цілу 1/3 рази швидше ніж завдання з мови, а завдання з історіі на півгодини швидше ніж завдання з мови. Скільки часу він затратив на виконання кожного завдання?

Ответы на вопрос

Отвечает Драч Маринка.

нехай завдання з мови Павлик виконував х годин, завдання з математики

х- 0,80 години ( перевели 1 цілу 1/3 у часи), а завдання з історії х-0,30 годин Складемо рівняння

х+х-0,80+х-0,30=2,5

3х=2,5+0,80+0,30

3х= 3,6

х=3,6:3

х= 1,2 годин пішло на мову, на математику пішло

1,2-0,80= 0,4 години,на історію пішло

1,2-0,30= 0,9 години

 

перевірка: 1,2+0,4+0,9= 2,5