На виконання домашнього завдання з математики Марина витратила на 1/4 год менше, ніж на виконання

домашнього завдання з історіі. Скільки часу витратила Марина на виконання завдання з математики, якщо всього вона витратила 1 год 45 хв? 1/4это дробь

Ответы на вопрос

Отвечает Новик Дмитрий.
1 час 45 мин = 1 3/4 часа
( 1 3/4 + 1/4 ) : 2 = 2 : 2 = 1 ( час ) на историю
1 - 1/4 = 3/4 ( часа ) на математику